PashaGroup Web Design & Web Development - Web Tasarım - LOGO & KURUMSAL KİMLİK
PashaGroup Web Design & Web Development PashaGroup Web Design & Web Development

Telefon +90 212 614 29 80   Telefon +90 532 344 61 43   Mail info@pashagroup.net

Banka Hesap NumaralarıÖdeme Bildirim FormuBiz Kimiz

logo tasarim 

Logo & Kurumsak Kimlik

 

Logo tasarım:

       Bir kuruluşu temsil eden ve kurumun en önemli görsel simgesine verilen isimdir. Yalın, çabuk anlaşılır, hatırlaması kolay, mümkün olduğu ölçüde az sayıda renkten oluşturulmalı, her türlü baskılama ve kesim türü ile uyumlu olmalı, küçük ebat ölçülerde ayrıntılar kaybolmamalı, büyük ebat ölçülerde ise dağınık gözlemlenmemelidir. Ayrıca her ebat ölçü ve zeminde okunabilir olmalıdır.

       Özellikle Özgün olmalıdır ki başka firma ya da ürünlere ait logolar ile karışıklığa sebep vermemeli ve hatta çağrıştırmamalıdır. Kopyalanmış veya esinlenilen logolar, ürünüze ve firmanıza büyük zararlar verir.

 

 

kurumsal kimlik 

 

 

Kurumsal kimlik:

       Kuruma özgü olmalıdır, bu kimlik bir nevi kurumun imzasıdır, dolayısı ile sık olarak değiştirilmez.Kurumsal kimlik çalışmasının temelini de firmanın logosun oluşturduğunu unutmamak gerekir. Logonun, belirlenmiş yazı karakterinin ve renk bilgisinin değişmeden taşınması için "pantone renk kodu" olarak adlandırılan kendini tanımladığı bilgileri bulunmaktadır.

       PashaGroup ekibi olarak firmanıza özgü logo ve kurumsal kimlik çalışmalarını büyük bir istek ve hevesle tasarlamakta, beğeninize sunmaktayız.

       Logo ve Kurumsal Kimlik tasarımı ile ilgili bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz

size bir telefon ya da bir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. kadar yakınız.