PashaGroup Web Design & Web Development - Web Tasarım - HAKKIMIZDA
PashaGroup Web Design & Web Development PashaGroup Web Design & Web Development

Telefon +90 212 614 29 80   Telefon +90 532 344 61 43   Mail info@pashagroup.net

Banka Hesap NumaralarıÖdeme Bildirim FormuBiz Kimiz

pashagroup yeni logo300

 

 

 

       2008 yılından bu yana bilgi birikimi ve tecrübesi ile Web Tasarımı, İnternet Reklamcılığı, İnternet Pazarlama, Elektronik Ticaret, (SEO) Arama Motoru Optimizasyonu, Site Analiz ve Raporlama, Alan Adı ve Hosting ve diğer internet hizmetleri konularında hizmet vermektedir. 

 

       Büyük, orta ve küçük bir çok işletmenin internet pazarında yer almasına yardımcı olan firmamız bir çok farklı sektörde deneyim ve referans sahibidir.

PashaGroup geçmişte elde ettiği sektörel bilgi ve tecrübeye günümüz internet teknolojilerindeki yenilikleri de katarak büyümesine devam etmektedir.

 

       Firmaların web sitesi oluşturmasıyla ürün, hizmet, haber, duyuru ve daha bir çok alanda müşterilerine, daha hızlı ve kolay ulaşabilmesi verimliliklerini arttırmaktadır. Oluşturulan web sitelerinin belirtilen anahtar kelimelerle arama motorlarında desteklenmesi pazarlama ve satış stratejisinde önemli bir yer tutmaktadır.

Bu gelişmeler doğrultusunda Yeni Türk Ticaret Kanunu'nda yapılan düzenlemelerle tüm anonim ve limited şirketlerinin web sayfalarının bulunması zorunluluk haline gelmiştir.

 

       PashaGroup, müşterilerinin web sayfalarını oluşturmayı, internet ortamındaki kalitelerini arttırmayı ve kendilerini en iyi şekilde gösterebilmelerini sağlıyacak sanal vitrinlerini oluşturmayı misyon olarak kabul etmektedir.

Sağlam ve kalıcı bir firma olmayı hedefleyen PashaGroup, teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, sürekli araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmakta, müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda tutmaktadır...